Naar de hoofdinhoud

Pianomerk

Verenigde Staten

Marshall & Wendell

Marshall & Wendell grew out of Marshall & Traver, an Albany, New York piano dealer, which began building its own pianos in 1853 and took the Marshall & Wendell name in 1868. It moved to Rochester in 1900 and was known for ornate art-case pianos, many fitted with the Ampico reproducing mechanism. Aeolian absorbed it during the Depression and used the name into the 1950s.

  • Opg. 1853
  • Albany, New York, Verenigde Staten
  • Niet meer in productie
Marshall & Wendell logo

Marshall & Wendell

Opg. 1853 · Albany, New York

Serienummer

Marshall & Wendell-serienummer opzoeken

Hoe oud is je Marshall & Wendell-piano? Voer het serienummer in om het bouwjaar te vinden. Onze tabel bevat 23 gedateerde Marshall & Wendell-serienummers van 1875 tot 1953.

  • Buffetpiano: open het bovenste deksel en kijk op het gietijzeren raam bij de stempennen, meestal aan de linker- of rechterkant.
  • Vleugel: kijk op het raam bij de stempennen, onder de lessenaar of op de zangbodem naast het raam.
  • Negeer modelnummers en octrooidata: het serienummer is meestal 4 tot 7 cijfers lang.

Tijdlijn

Marshall & Wendell door de jaren heen

Actief van 1853 tot 1953: 100 jaar.

1850187519001925195019752000

Gedateerde serienummers 1875–1953

Laat ons je Marshall & Wendell-piano zien

Voeg een foto van je piano toe. We dateren hem op basis van zijn serienummer, en hij verschijnt hier op de pagina van Marshall & Wendell.

Voeg je Marshall & Wendell-piano toe

Gratis gezondheidscheck

Is je Marshall & Wendell-piano zuiver gestemd?

Speel 8 toetsen en in ongeveer twee minuten vertelt onze gratis app of je piano gestemd moet worden en hoe ver hij is afgeweken.

Meer bouwers uit de Verenigde Staten

Alle 173 merken uit de Verenigde Staten