Naar de hoofdinhoud

Pianomerk

Duitsland

Trost Jaques & Co

Trost Jaques & Co is a Swiss piano brand known for its high-quality craftsmanship. Established in [year], each piano is uniquely identified by a serial number, making it a sought-after choice for discerning musicians.

  • Duitsland

Trost Jaques & Co

Serienummer

Trost Jaques & Co-serienummer

We hebben nog geen gedateerde Trost Jaques & Co-serienummers. Onze serienummerzoeker dekt 214 andere bouwers, en onze gids laat zien waar je het nummer op je piano vindt.

  • Buffetpiano: open het bovenste deksel en kijk op het gietijzeren raam bij de stempennen, meestal aan de linker- of rechterkant.
  • Vleugel: kijk op het raam bij de stempennen, onder de lessenaar of op de zangbodem naast het raam.
  • Negeer modelnummers en octrooidata: het serienummer is meestal 4 tot 7 cijfers lang.

Het dossier

Trost Jaques & Co in detail

Waarden zoals vermeld in onze Engelstalige database.

Werkplaats

Gemaakt in
Germany

Laat ons je Trost Jaques & Co-piano zien

Voeg een foto van je piano toe. We dateren hem op basis van zijn serienummer, en hij verschijnt hier op de pagina van Trost Jaques & Co.

Voeg je Trost Jaques & Co-piano toe

Gratis gezondheidscheck

Is je Trost Jaques & Co-piano zuiver gestemd?

Speel 8 toetsen en in ongeveer twee minuten vertelt onze gratis app of je piano gestemd moet worden en hoe ver hij is afgeweken.

Meer bouwers uit Duitsland

Alle 338 merken uit Duitsland