Langkau ke kandungan utama

Jenama Piano

Jerman

Geil Friedrich

Geil Friedrich is a renowned piano manufacturer known for crafting high-quality instruments with precision and artistry. Their pianos boast exceptional sound quality and exquisite craftsmanship.

  • Jerman

Geil Friedrich

Nombor siri

Nombor siri Geil Friedrich

Kami belum ada nombor siri Geil Friedrich bertarikh. Semakan nombor siri kami merangkumi 214 pembuat lain, dan panduan kami menunjukkan tempat mencari nombor itu pada piano anda.

  • Piano tegak: buka penutup atas dan lihat plat besi tuang berhampiran pin penala, biasanya di sebelah kiri atau kanan.
  • Piano grand: lihat pada plat berhampiran pin penala, di bawah tempat letak skor muzik, atau pada papan bunyi di sebelah plat.
  • Abaikan nombor model dan tarikh paten: nombor siri biasanya 4 hingga 7 digit panjangnya.

Fail

Geil Friedrich secara terperinci

Nilai ditunjukkan seperti yang disenaraikan dalam pangkalan data bahasa Inggeris kami.

Bengkel

Dibuat di
Germany

Tunjukkan piano Geil Friedrich anda kepada kami

Tambah foto piano anda. Kami akan menentukan tahunnya daripada nombor siri, dan ia akan dipaparkan di sini pada halaman Geil Friedrich.

Tambah piano Geil Friedrich anda

Pemeriksaan kesihatan percuma

Adakah piano Geil Friedrich anda bernada tepat?

Mainkan 8 kekunci dan dalam kira-kira dua minit aplikasi percuma kami memberitahu sama ada piano anda perlu ditala, dan sejauh mana nadanya telah lari.

Lebih banyak pembuat dari Jerman

Kesemua 338 jenama dari Jerman