Ugrás a fő tartalomra

Zongoramárka

Egyesült Államok

Schmidt-Dauber

Schmidt-Dauber was a New York maker of pianos and player pianos, listed in trade directories around 1920. Its serial records cover roughly 1914 to 1929; little else about the company has been documented.

  • New York, Egyesült Államok
  • Már nem gyárt
Schmidt-Dauber logo

Schmidt-Dauber

New York

Gyári szám

Schmidt-Dauber gyári szám kereső

Hány éves a(z) Schmidt-Dauber zongorád? Add meg a gyári számát, és megtudod, melyik évben készült. A táblázatunkban 5 datált Schmidt-Dauber gyári szám szerepel 1914 és 1929 között.

  • Pianínó: nyisd fel a felső fedelet, és nézd meg az öntöttvas keretet a hangolószegek közelében, általában a bal vagy a jobb oldalon.
  • Zongora: nézd meg a keretet a hangolószegek közelében, a kottatartó alatt, vagy a rezonánslemezen a keret mellett.
  • A modellszámokat és a szabadalmi dátumokat hagyd figyelmen kívül: a gyári szám általában 4–7 számjegyből áll.

Mutasd meg nekünk a(z) Schmidt-Dauber zongorádat

Tölts fel egy fotót a zongorádról. A sorozatszáma alapján datáljuk, és itt, a(z) Schmidt-Dauber oldalán jelenik meg.

Add hozzá a(z) Schmidt-Dauber zongorádat

Ingyenes állapotfelmérés

Hangolt a(z) Schmidt-Dauber zongorád?

Játssz le 8 billentyűt, és az ingyenes appunk nagyjából két perc alatt megmondja, kell-e hangolni a zongorádat, és mennyire hangolódott el.

További gyártók – Egyesült Államok

Mind a(z) 173 márka – Egyesült Államok