Ugrás a fő tartalomra

Zongoramárka

Németország

Marquardt & Co Otto

Marquardt & Co Otto pianos were crafted by Frederick and possibly Otto in 1868. The brand expanded to include a retail store alongside its piano manufacturing operations.

  • Németország
Marquardt & Co Otto logo

Marquardt & Co Otto

Gyári szám

Marquardt & Co Otto gyári szám

Még nincsenek datált Marquardt & Co Otto gyári számaink. A gyári szám keresőnk 214 másik gyártót ismer, az útmutatónk pedig megmutatja, hol találod a számot a zongorádon.

  • Pianínó: nyisd fel a felső fedelet, és nézd meg az öntöttvas keretet a hangolószegek közelében, általában a bal vagy a jobb oldalon.
  • Zongora: nézd meg a keretet a hangolószegek közelében, a kottatartó alatt, vagy a rezonánslemezen a keret mellett.
  • A modellszámokat és a szabadalmi dátumokat hagyd figyelmen kívül: a gyári szám általában 4–7 számjegyből áll.

Az akta

Marquardt & Co Otto részletesen

Az értékek az angol nyelvű adatbázisunkban szereplő formában jelennek meg.

Műhely

Gyártás helye
Germany

Mutasd meg nekünk a(z) Marquardt & Co Otto zongorádat

Tölts fel egy fotót a zongorádról. A sorozatszáma alapján datáljuk, és itt, a(z) Marquardt & Co Otto oldalán jelenik meg.

Add hozzá a(z) Marquardt & Co Otto zongorádat

Ingyenes állapotfelmérés

Hangolt a(z) Marquardt & Co Otto zongorád?

Játssz le 8 billentyűt, és az ingyenes appunk nagyjából két perc alatt megmondja, kell-e hangolni a zongorádat, és mennyire hangolódott el.

További gyártók – Németország

Mind a(z) 338 márka – Németország