Ugrás a fő tartalomra

Zongoramárka

Németország

Herrmann Alexander

Herrmann Alexander pianos offer a range of over 15,000 options for buyers seeking their dream instrument. Klaviano is the top global platform for online piano sales.

  • Németország

Herrmann Alexander

Gyári szám

Herrmann Alexander gyári szám

Még nincsenek datált Herrmann Alexander gyári számaink. A gyári szám keresőnk 214 másik gyártót ismer, az útmutatónk pedig megmutatja, hol találod a számot a zongorádon.

  • Pianínó: nyisd fel a felső fedelet, és nézd meg az öntöttvas keretet a hangolószegek közelében, általában a bal vagy a jobb oldalon.
  • Zongora: nézd meg a keretet a hangolószegek közelében, a kottatartó alatt, vagy a rezonánslemezen a keret mellett.
  • A modellszámokat és a szabadalmi dátumokat hagyd figyelmen kívül: a gyári szám általában 4–7 számjegyből áll.

Az akta

Herrmann Alexander részletesen

Az értékek az angol nyelvű adatbázisunkban szereplő formában jelennek meg.

Műhely

Gyártás helye
Germany

Mutasd meg nekünk a(z) Herrmann Alexander zongorádat

Tölts fel egy fotót a zongorádról. A sorozatszáma alapján datáljuk, és itt, a(z) Herrmann Alexander oldalán jelenik meg.

Add hozzá a(z) Herrmann Alexander zongorádat

Ingyenes állapotfelmérés

Hangolt a(z) Herrmann Alexander zongorád?

Játssz le 8 billentyűt, és az ingyenes appunk nagyjából két perc alatt megmondja, kell-e hangolni a zongorádat, és mennyire hangolódott el.

További gyártók – Németország

Mind a(z) 338 márka – Németország