Přeskočit na hlavní obsah

Značka klavíru

Spojené státy

Baldwin- Klaviere

Baldwin-Klaviere pianos are renowned for their peerless quality, delivering exceptional sound and playability.

  • Spojené státy
  • Již se nevyrábí
Baldwin- Klaviere logo

Baldwin- Klaviere

Výrobní číslo

Výrobní číslo Baldwin- Klaviere

Zatím nemáme žádná datovaná výrobní čísla Baldwin- Klaviere. Naše vyhledávání výrobních čísel pokrývá 214 dalších výrobců a náš návod ukazuje, kde číslo na klavíru najdete.

  • Pianino: otevřete horní víko a podívejte se na litinový rám poblíž ladicích kolíků, obvykle vlevo nebo vpravo.
  • Křídlo: podívejte se na rám poblíž ladicích kolíků, pod pultík nebo na rezonanční desku vedle rámu.
  • Čísla modelů a data patentů nevšímejte: výrobní číslo má obvykle 4 až 7 číslic.

Ukažte nám svůj klavír Baldwin- Klaviere

Přidejte fotku svého klavíru. Datujeme ho podle výrobního čísla a objeví se tady na stránce značky Baldwin- Klaviere.

Přidejte svůj klavír Baldwin- Klaviere

Bezplatná kontrola stavu

Je váš klavír Baldwin- Klaviere naladěný?

Zahrajte 8 kláves a naše bezplatná aplikace vám asi za dvě minuty řekne, jestli klavír potřebuje naladit a jak moc se rozladil.

Další výrobci ze Spojených států

Všechny značky ze Spojených států (173)