Přeskočit na hlavní obsah

Značka klavíru

Německo

Schmidt Johann

Schmidt Johann pianos are historically significant instruments associated with the Mozart family. Crafted by Johann Schmidt of Salzburg, these pianos are known for their quality and potential connection to Wolfgang Mozart himself.

  • Německo

Schmidt Johann

Výrobní číslo

Výrobní číslo Schmidt Johann

Zatím nemáme žádná datovaná výrobní čísla Schmidt Johann. Naše vyhledávání výrobních čísel pokrývá 214 dalších výrobců a náš návod ukazuje, kde číslo na klavíru najdete.

  • Pianino: otevřete horní víko a podívejte se na litinový rám poblíž ladicích kolíků, obvykle vlevo nebo vpravo.
  • Křídlo: podívejte se na rám poblíž ladicích kolíků, pod pultík nebo na rezonanční desku vedle rámu.
  • Čísla modelů a data patentů nevšímejte: výrobní číslo má obvykle 4 až 7 číslic.

Karta

Schmidt Johann podrobně

Hodnoty jsou uvedeny tak, jak je vede naše anglická databáze.

Dílna

Vyrobeno v
Germany

Ukažte nám svůj klavír Schmidt Johann

Přidejte fotku svého klavíru. Datujeme ho podle výrobního čísla a objeví se tady na stránce značky Schmidt Johann.

Přidejte svůj klavír Schmidt Johann

Bezplatná kontrola stavu

Je váš klavír Schmidt Johann naladěný?

Zahrajte 8 kláves a naše bezplatná aplikace vám asi za dvě minuty řekne, jestli klavír potřebuje naladit a jak moc se rozladil.

Další výrobci z Německa

Všechny značky z Německa (338)