Přeskočit na hlavní obsah

Značka klavíru

Německo

Prussner & Co H

Prussner & Co H pianos are known for their meticulous craftsmanship and rich tonal quality. With a heritage of precision engineering, these instruments offer a timeless blend of tradition and innovation.

  • Německo

Prussner & Co H

Výrobní číslo

Výrobní číslo Prussner & Co H

Zatím nemáme žádná datovaná výrobní čísla Prussner & Co H. Naše vyhledávání výrobních čísel pokrývá 214 dalších výrobců a náš návod ukazuje, kde číslo na klavíru najdete.

  • Pianino: otevřete horní víko a podívejte se na litinový rám poblíž ladicích kolíků, obvykle vlevo nebo vpravo.
  • Křídlo: podívejte se na rám poblíž ladicích kolíků, pod pultík nebo na rezonanční desku vedle rámu.
  • Čísla modelů a data patentů nevšímejte: výrobní číslo má obvykle 4 až 7 číslic.

Karta

Prussner & Co H podrobně

Hodnoty jsou uvedeny tak, jak je vede naše anglická databáze.

Dílna

Vyrobeno v
Germany

Ukažte nám svůj klavír Prussner & Co H

Přidejte fotku svého klavíru. Datujeme ho podle výrobního čísla a objeví se tady na stránce značky Prussner & Co H.

Přidejte svůj klavír Prussner & Co H

Bezplatná kontrola stavu

Je váš klavír Prussner & Co H naladěný?

Zahrajte 8 kláves a naše bezplatná aplikace vám asi za dvě minuty řekne, jestli klavír potřebuje naladit a jak moc se rozladil.

Další výrobci z Německa

Všechny značky z Německa (338)