Přeskočit na hlavní obsah

Značka klavíru

Německo

Hoepfner Pianos A Jaschinsky

Founded in 1880 in Berlin, Germany, Hoepfner Pianos by Jaschinsky are known for their quality craftsmanship and rich musical heritage.

  • Německo

Hoepfner Pianos A Jaschinsky

Výrobní číslo

Výrobní číslo Hoepfner Pianos A Jaschinsky

Zatím nemáme žádná datovaná výrobní čísla Hoepfner Pianos A Jaschinsky. Naše vyhledávání výrobních čísel pokrývá 214 dalších výrobců a náš návod ukazuje, kde číslo na klavíru najdete.

  • Pianino: otevřete horní víko a podívejte se na litinový rám poblíž ladicích kolíků, obvykle vlevo nebo vpravo.
  • Křídlo: podívejte se na rám poblíž ladicích kolíků, pod pultík nebo na rezonanční desku vedle rámu.
  • Čísla modelů a data patentů nevšímejte: výrobní číslo má obvykle 4 až 7 číslic.

Karta

Hoepfner Pianos A Jaschinsky podrobně

Hodnoty jsou uvedeny tak, jak je vede naše anglická databáze.

Dílna

Vyrobeno v
Germany

Ukažte nám svůj klavír Hoepfner Pianos A Jaschinsky

Přidejte fotku svého klavíru. Datujeme ho podle výrobního čísla a objeví se tady na stránce značky Hoepfner Pianos A Jaschinsky.

Přidejte svůj klavír Hoepfner Pianos A Jaschinsky

Bezplatná kontrola stavu

Je váš klavír Hoepfner Pianos A Jaschinsky naladěný?

Zahrajte 8 kláves a naše bezplatná aplikace vám asi za dvě minuty řekne, jestli klavír potřebuje naladit a jak moc se rozladil.

Další výrobci z Německa

Všechny značky z Německa (338)