Přeskočit na hlavní obsah

Značka klavíru

Německo

Heinisch Johann

Heinisch Johann pianos are known for their exceptional craftsmanship and rich, resonant sound, making them a popular choice among musicians worldwide.

  • Německo

Heinisch Johann

Výrobní číslo

Výrobní číslo Heinisch Johann

Zatím nemáme žádná datovaná výrobní čísla Heinisch Johann. Naše vyhledávání výrobních čísel pokrývá 214 dalších výrobců a náš návod ukazuje, kde číslo na klavíru najdete.

  • Pianino: otevřete horní víko a podívejte se na litinový rám poblíž ladicích kolíků, obvykle vlevo nebo vpravo.
  • Křídlo: podívejte se na rám poblíž ladicích kolíků, pod pultík nebo na rezonanční desku vedle rámu.
  • Čísla modelů a data patentů nevšímejte: výrobní číslo má obvykle 4 až 7 číslic.

Karta

Heinisch Johann podrobně

Hodnoty jsou uvedeny tak, jak je vede naše anglická databáze.

Dílna

Vyrobeno v
Germany

Ukažte nám svůj klavír Heinisch Johann

Přidejte fotku svého klavíru. Datujeme ho podle výrobního čísla a objeví se tady na stránce značky Heinisch Johann.

Přidejte svůj klavír Heinisch Johann

Bezplatná kontrola stavu

Je váš klavír Heinisch Johann naladěný?

Zahrajte 8 kláves a naše bezplatná aplikace vám asi za dvě minuty řekne, jestli klavír potřebuje naladit a jak moc se rozladil.

Další výrobci z Německa

Všechny značky z Německa (338)