Přeskočit na hlavní obsah

Značka klavíru

Německo

Haake Karl

Haake Karl pianos offer a distinctive, warm tone, characteristic of pianos produced between 1880 and 1910.

  • Německo

Haake Karl

Výrobní číslo

Výrobní číslo Haake Karl

Zatím nemáme žádná datovaná výrobní čísla Haake Karl. Naše vyhledávání výrobních čísel pokrývá 214 dalších výrobců a náš návod ukazuje, kde číslo na klavíru najdete.

  • Pianino: otevřete horní víko a podívejte se na litinový rám poblíž ladicích kolíků, obvykle vlevo nebo vpravo.
  • Křídlo: podívejte se na rám poblíž ladicích kolíků, pod pultík nebo na rezonanční desku vedle rámu.
  • Čísla modelů a data patentů nevšímejte: výrobní číslo má obvykle 4 až 7 číslic.

Karta

Haake Karl podrobně

Hodnoty jsou uvedeny tak, jak je vede naše anglická databáze.

Dílna

Vyrobeno v
Germany

Ukažte nám svůj klavír Haake Karl

Přidejte fotku svého klavíru. Datujeme ho podle výrobního čísla a objeví se tady na stránce značky Haake Karl.

Přidejte svůj klavír Haake Karl

Bezplatná kontrola stavu

Je váš klavír Haake Karl naladěný?

Zahrajte 8 kláves a naše bezplatná aplikace vám asi za dvě minuty řekne, jestli klavír potřebuje naladit a jak moc se rozladil.

Další výrobci z Německa

Všechny značky z Německa (338)