Přeskočit na hlavní obsah

Značka klavíru

Francie

Manufacture Marseillaise De Pianos Diezer

Founded in 1906, Manufacture Marseillaise De Pianos Diezer took over the renowned Boisselot & Fils piano house. The factory later relocated to 19 rue Friedland, establishing itself as a prominent French piano manufacturer.

  • Marseille, Francie

Manufacture Marseillaise De Pianos Diezer

Marseille

Výrobní číslo

Výrobní číslo Manufacture Marseillaise De Pianos Diezer

Zatím nemáme žádná datovaná výrobní čísla Manufacture Marseillaise De Pianos Diezer. Naše vyhledávání výrobních čísel pokrývá 214 dalších výrobců a náš návod ukazuje, kde číslo na klavíru najdete.

  • Pianino: otevřete horní víko a podívejte se na litinový rám poblíž ladicích kolíků, obvykle vlevo nebo vpravo.
  • Křídlo: podívejte se na rám poblíž ladicích kolíků, pod pultík nebo na rezonanční desku vedle rámu.
  • Čísla modelů a data patentů nevšímejte: výrobní číslo má obvykle 4 až 7 číslic.

Karta

Manufacture Marseillaise De Pianos Diezer podrobně

Hodnoty jsou uvedeny tak, jak je vede naše anglická databáze.

Dílna

Továrny
Marseille
Vyrobeno v
France

Ukažte nám svůj klavír Manufacture Marseillaise De Pianos Diezer

Přidejte fotku svého klavíru. Datujeme ho podle výrobního čísla a objeví se tady na stránce značky Manufacture Marseillaise De Pianos Diezer.

Přidejte svůj klavír Manufacture Marseillaise De Pianos Diezer

Bezplatná kontrola stavu

Je váš klavír Manufacture Marseillaise De Pianos Diezer naladěný?

Zahrajte 8 kláves a naše bezplatná aplikace vám asi za dvě minuty řekne, jestli klavír potřebuje naladit a jak moc se rozladil.

Další výrobci z Francie

Všechny značky z Francie (24)